Technika nagłośnieniowa jest dziedziną, w której specjalizujemy się od  ponad 20 lat, co pozwoliło nam na zostanie oficjalnymi dystrybutorami aż trzech marek: DEXON, P2 oraz Rondson. Zaufanie naszych klientów i setki pozytywnych opinii potwierdzają profesjonalizm i zaangażowanie w dostarczanie jak najlepszych rozwiązań nagłośnieniowych. Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości dźwięku, bądź potrzebują Państwo porady - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!
Produkty w promocji

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże, rozpoznawalne marki, jak i klienci indywidualni. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, z wysoką starannością o zadowolenie kontrahenta z naszej obsługi. W naszym asortymencie znajdują się produkty takie jak odtwarzacze ścienne, które doskonale sprawdzą się w przypadku muzycznej oprawy zarówno domu, jak i kawiarni, restauracji, salonu kosmetycznego, czy spa. Choć modele poszczególnych odtwarzaczy różnią się miedzy sobą i nawet najbardziej wymagający klient znajdzie produkt, który spełni wszystkie jego oczekiwania to jedno je łączy - każdy z nich posiada wbudowany wzmacniacz, dzięki czemu odtwarzacz ścienny nie wymaga innych specjalistycznych urządzeń (oprócz głośników i okablowania). W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno proste, nieskomplikowane wersje, jak i te zupełnie profesjonalne z dwustrefową centralą i tabletem.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór głośników oraz kolumn. W zależności od potrzeb oraz przeznaczenia sprzętu oferujemy zarówno głośniki sufitowe, tubowe, głośniki naścienne, jak i ogrodowe, wodoodporne czy podwodne. Jeżeli nie są Państwo pewni co do konkretnego modelu - chętnie pomożemy w wyborze, mając na uwadze zarówno wymagania, jak i dostępny budżet. Zdajemy sobie również sprawę, że czesto okablowanie bywa problematyczne i trudne do ukrycia, dlatego dużą część naszego asortymentu stanowią głośniki WiFi oraz głośniki Bluetooth. Wszystko po to, by spełnić nie tylko wymagania dotyczące specyfikacji oraz parametrów sprzętu, ale również kwestii estetycznych, praktycznych i logistycznych.

Najnowsze produkty

Naszym produktom zaufali:

Polska Akademia Nauk

Hotel Węgierki

Sephora Polska

s.Oliver Polska

Skansen Bicz Family & SPA

Hotel Kosmowski we Wrześni

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Narodowy Instytut F. Chopina

LARK Leisure Homes

Termy Maltańskie

Arhelan

Politechnika Poznańska

CRH Bagatelka w Miłosławiu

Play

Ignasiak Kompleks

NEXTRestoBar Września

Odra Opole

Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika

Koleje Mazowieckie

Urząd Marszałkowski w Łodzi

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Syracuse University

Hotel Boss w Miłosławiu

Doris SPA & Wellness w Kołobrzegu

CCC

Uniwersytet Zielonogórski

Dino Polska S.A.

Tramwaje Warszawskie

Nagłośnienie w technice 100V

Od wielu lat współpracujemy z dystrybutorami, instalatorami sprzętu nagłośnieniowego oraz organizatorami imprez masowych, co pozwoliło nam na wypracowanie kompleksowych, sprawdzonych rozwiązań. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu nie tylko fachowe doradztwo, ale również sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz szybką, terminową dostawę. Nagłośnienie hotelu, ogródka letniego, radiowęzła szkolnego czy magazynu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasze gotowe rozwiązania pozwalają na wybór odpowiedniego sprzętu do Państwa indywidualnej przestrzeni. Dodatkowo wprowadziliśmy do naszej oferty rozwiązania oparte o technikę 100V, która w skuteczny i niezawodny sposób pozwala na nagłośnienie zarówno średnich, jak i dużych obiektów. Chętnie pomożemy Państwu w zaprojektowaniu budowy infrastruktury audio w oparciu o łatwą do wdrożenia technikę 100V.

Nagłośnienie sali konferencyjnej

Od wielu lat współpracujemy z administracją publiczną i sektorem prywatnym pod kątem dostarczania najlepszych rozwiązań dla sal konferencyjnych. Będące w naszej ofercie systemy konferencyjne umożliwiły naszym klientom sprawną i bezproblemową komunikację, co z powodzeniem przekładało się na skuteczność ich działań i posiedzeń.  

Przenośne systemy audio

Wszędzie tam, gdzie stałe nagłośnienie nie jest wymagane, a naszym klientom zależy na swobodzie w przemieszczeniu się świetnie sprawdzą oferowane przez nas przenośne systemy audio. Ułatwią one pracę zarówno trenerom, jak i wykładowcom, animatorom, przewodnikom czy tłumaczom. Oprowadzanie licznych wycieczek, przeprowadzenie szkolenia dla dużej ilości osób nie będzie już kłopotliwe i nie przyczyni się do nadwyrężenia mięśni aparatu głosu. Megafon, wędrowiec czy przenośny system audio z mikrofonem niezawodnie ułatwią codzienną pracę, czyniąc ją jeszcze bardziej przyjemną.