Głośniki Bluetooth

Dzięki wzmacniaczowi JPM 2021 proponowane zestawy pozwalają na strumieniowe przesyłanie muzyki za pomocą technologii Bluetooth.

Zestawy głośnikowe Bluetooth charakteryzują się niezwykle prostym montażem. Wystarczy podłączyć wzmacniacz do zasilania, a następnie głośniki do urządzenia. Całość można schować w suficie podwieszanym.

Takie rozwiązania sprawdzą się do nagłośnienia m.in. domu czy mieszkania.Jakość dźwięku ma znaczenie - niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki w pracy, w mieszkaniu czy jesteś DJ-em na urodzinowej imprezie. Głośniki Bluetooth ze wzmacniaczem to propozycja idealna do każdego wnętrza. Sprawią, że brzmienie zyska inny, lepszy wymiar.

Do pokoju, do gabinetu, a nawet do łazienki

Głośniki Bluetooth w prosty sposób montuje się na suficie, także podwieszanym. By odtwarzać muzykę, wystarczy się z nimi połączyć bezprzewodowo, za pomocą telefonu, laptopa lub tabletu. Wzmacniacz natomiast podłącza się do zasilania sieciowego. 

Proponowane przez nas rozwiązanie stosuje się przede wszystkim w domach prywatnych, ale i służbowych gabinetach. Urządzenia zajmują mało miejsca, a same głośniki są designerską ozdobą wnętrza.

Wodoodporne właściwości niektórych modeli głośników Bluetooth sprawiają, że można je zainstalować także w łazience - kąpiel połączona z muzykoterapią może być naprawdę wyjątkowa.