Subwoofer aktywny NS-SW300

10' głośnik, 250 W RMS

Najtańsza dostawa od 0.00zł
Stan magazynowy: dostępny

1 599.00zł
Netto: 1 300.00zł
szt.

Projekt, który łączy piękno i znakomitą sprawność działania. A przy tym wprowadza nową technologię, Twisted Flare Port, zapewniającą czysty i sprężysty bas. To właśnie jest subwoofer, który dopasowuje się do szerokiej palety głośników i wnętrz.
- Bardzo wydajny wzmacniacz cyfrowy z układem podwójnego sprzężenia zwrotnego
- Nowa technologia Twisted Flare Port zapewnia czysty i sprężysty bas
- Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II)
- 25-cm głośnik niskotonowy
- Piękny wygląd dopasowany do szerokiej palety głośników i wnętrz
- Sterowanie na przednim panelu dla łatwej obsługi
- System kontroli i automatyczny tryb czuwania

Nowość, Twisted Flare Port,zapewnia czysty i sprężysty bas.
Całkowicie nowy Twisted Flare Port (otwór bass reflex z kanałem spiralnym) to efekt doświadczenia zdobytego podczas szczegółowych prac rozwojowych nad subwooferami. Kielichowaty, delikatnie skręcony kształt rozprasza wir powietrza powstający wokół krawędzi otworu, zapewniając łagodny przepływ powietrza. To redukuje obcy szum, nieobecny w oryginalnym sygnale wejściowym i zapewnia czystą, dokładną reprodukcję niskich częstotliwości. Od dźwiękowych efektów specjalnych w filmach, do atmosfery miejsca spotkań, usłyszysz czysty, sprężysty i realistyczny bas.

Bardzo wydajny wzmacniacz cyfrowy z układem podwójnego sprzężenia zwrotnego.
Wbudowana końcówka mocy zapewnia stabilną moc wyjściową 250 W z wysoką wydajnością, przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia prądu i wydzielania ciepła. Dzięki temu nie ma konieczności stosowania cewki filtra wyjściowego, co zapewnia niezwykle niski szum i zniekształcenia. Doskonała jest także wysoka szybkość transientów. Układ podwójnego sprzężenia zwrotnego redukuje zniekształcenia, co zapewnia czystsze brzmienie.

Advencet YST II zapewnia fantastyczny głęboki bas.
Opracowana przez Yamahę technologia YST II łączy zasady negatywnej impedancji i stałego prądu w celu wysterowania stożka głośnika z jeszcze lepszą kontrolą niż poprzednia wersja. Wykorzystując obwody ANIC (Advanced Negative Impedance Converter) system optymalizuje efektywną impedancję głośnika, aby zachować doskonałą liniowość. To oznacza stabilniejszą i dokładniejszą charakterystykę niskiego zakresu, nie wspominając o wyższej jakości dźwięku.

25-cm głośnik niskotonowy z cewką nawiniętą drutem o przekroju prostokątnym.
Duży, 25-cm głośnik niskotonowy pracuje w konfiguracji „wylot do przodu”. Cewka przetwornika nawinięta drutem o przekroju prostokątnym i z dużym polem powierzchni może być gęściej ułożona, aby zapewnić wyższą gęstość strumienia magnetycznego. To gwarantuje wysoką siłę napędową, umożliwiającą reprodukcję sprężystego i głębokiego basu.

Piękny wygląd dopasowany do szerokiej palety głośników i wnętrz.
W dodatku do pięknie zaokrąglonego kształtu przedniej ścianki, boczne panele zapewniają ciekawy akcent i czyste wzornictwo, dzięki czemu subwoofer pozwala wyobrazić sobie siłę dźwięku i dopasowuje się do szerokiej palety systemów głośnikowych. Liczne wersje kolorystyczne umożliwiają wybór tej najlepiej pasującej do danego wnętrza.

Sterowanie na przednim panelu dla łatwej obsługi.
Włącznik zasilania i sterowanie głośnością, najczęściej wykorzystywane kontrolki, zostały przeniesione na przednią ściankę urządzenia, co zapewnia łatwiejszy dostęp do nich. Pochylone pod kątem 45 st. są łatwe w użytkowaniu nawet wtedy, gdy głośnik znajduje się na podłodze. Wskaźnik LED umieszczono powyżej włącznika zasilania, dzięki czemu nawet w zaciemnionym pomieszczeniu można łatwo dostrzec, czy urządzenie jest włączone.

System kontroli i automatyczny tryb czuwania.
Terminal systemu kontrolnego może być podłączony do wzmacniacza, aby automatycznie włączać i wyłączać zasilanie.  Ponadto dostępna jest funkcja automatycznego trybu czuwania: jeśli żaden sygnał wejściowy nie dociera ze wzmacniacza przez ustalony czas, urządzenie automatycznie przełącza się w tryb czuwania, a po wykryciu sygnału płynącego ze wzmacniacza, zasilanie zostaje ponownie włączone. To rozwiązanie ogranicza zużycie energii.

Inne znaczące funkcje
- Niskie zużycie energii w trybie czuwania: 0,3 W
- Przełącznik Auto Standby / selektor czułości (wysoka, niska i wył.)
- Kontrola fazy (normalna lub odwrócona)
- Przełącznik B.A.S.S.

 • moc wzmacniacza 250 W
 • głośnik 250 mm
 • pasmo przenoszenia 20 - 160 Hz
 • automatyczna kalibracja - Nie
 • regulacja zakresu częstotliwości - Tak
 • automatyczne włączanie / wyłączanie - Tak
 • pilot - Nie
 • pobór mocy (max) 80 W
 • pobór mocy (standby) ≤ 0,3 W
 • wymiary (S x W x G) 350 x 366 x 420 mm
 • waga 18,0 kg
 • wersje wykończenia - czarny
 • materiał wykończenia - winyl

cena 1 sztukiPodobne produkty