Kolumny głośnikowe

Poszukujesz dobrego systemu nagłaśniającego, który może zawisnąć na twojej ścianie? Zależy ci na wysokiej jakości dźwięku? Kolumny głośnikowe to rozwiązanie, który zapewni ci właściwy odbiór muzyki w dowolnej sytuacji. Wśród propozycji znajdują się modele aktywne, które są wyposażone m.in. w odbiornik Bluetooth czy wejścia i wyjścia liniowe.Wysoka jakość dźwięku

Kolumny głośnikowe są dostępne w kilku wariantach. Część produktów posiada dodatkową osłonę tłumiącą. Duże kolumny głośnikowe posiadają obudowę z nóżkami i gniazdem, które ułatwia umieszczenie urządzenia na statywie czy uchwytach. Skuteczność w prezentacji dźwięku gwarantuje stosowanie głośników o wysokich parametrach.

Montaż głośników

W sprzedaży mamy również uchwyty i oczka do zawieszania kolumn głośnikowych. Blaszane uchwyty można regulować w dowolny sposób. Mocuje się je przy użyciu kołków rozporowych. Wytrzymują ciężar do 50 kg. W przypadku zainteresowania zakupem przez osoby zajmujące się prezentowaniem muzyki zawodowo – na przykład podczas przyjęć czy w restauracjach – polecamy statyw, który można regulować do wysokości nawet 200 cm.