Nagłośnienie hali sportowej

W tej kategorii znajdują się nasze propozycje na nagłośnienie hali sportowej. Głośniki, które wchodzą w skład poniższych zestawów, to modele o dużej mocy oraz walorach akustycznych dla dużych, zamkniętych przestrzeni. Jednocześnie, są one wytrzymałe, dzięki czemu idealnie nadają się do nagłośnienia hali sportowej.

Proponujemy zarówno mniejsze, mobilne zestawy dla obiektów sportowych, jak i stacjonarne komplety do stałej instalacji. Niezależnie od wyboru, każdy z nich jest niezwykle łatwy zarówno w montażu, jak i obsłudze, a dzięki ogromie funkcji, zapewni moc atrakcji wszystkim uczestnikom imprezy.

Zaprezentowane zestawy stanowią jedynie przykładowe propozycje nagłośnienia. Potrzebują Państwo indywidualnej oferty? Z przyjemnością pomożemy! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!Wszystkie zamieszczone propozycje są łatwe w montażu, a także niezwykle proste w obsłudze. Ponadto, można je uzupełnić o mikrofon przewodowy lub bezprzewodowy. Polecamy również moduł audio JWS 11, który zapewni możliwość odtwarzania muzyki poprzez WiFi/LAN. 

Wzmacniacze znajdujące się w naszej ofercie mają szeroką funkcjonalność, a także odpowiednią moc, by zasilić nawet większe liczby dużych głośników wewnętrznych. Wszystkie te cechy składają się na idealne nagłośnienie hali sportowej!

Potrzebują Państwo pomocy w wyborze odpowiedniego urządzenia? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dzięki fachowej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu pomogą dopasować zestaw do potrzeb Państwa przestrzeni zewnętrznej.