Nagłośnienie orlika i boiska sportowego

Doskonale wiemy, że każde plenerowe wydarzenie wymaga odpowiedniego systemu audio, aby sprostało oczekiwaniom jego uczestników. Dlatego proponujemy nagłośnienie obiektu sportowego, które zapewni niesamowite wrażenia niezależnie od warunków atmosferycznych. W ofercie znajdą Państwo zestawy składające się z głośników, mikrofonów oraz wzmacniaczy, umożliwiających odtwarzanie muzyki lub relacjonowanie wydarzenia dla praktycznie nieograniczonej ilości gości.

Głośniki, które wchodzą w skład naszych propozycji nagłośnienia orlika lub boiska szkolnego, to modele o dużej mocy i odpowiedniej dla otwartych terenów kierunkowości oraz walorach akustycznych. Jednocześnie, są one wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu idealnie nadają się do nagłośnienia orlików i otwartych przestrzeni na terenie np. szkoły czy dużego kompleksu sportowego.

Zaprezentowane zestawy stanowią jedynie przykładowe propozycje nagłośnienia. Potrzebują Państwo indywidualnej oferty? Z przyjemnością pomożemy! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!Wszystkie zamieszczone zestawy są łatwe w montażu, a także intuicyjne w obsłudze. Ponadto, można je uzupełnić o mikrofon przewodowy lub bezprzewodowy. Polecamy również moduł audio JWS 11, który zapewni możliwość odtwarzania muzyki z internetu.

Wzmacniacze znajdujące się w naszej ofercie mają szeroką funkcjonalność, a także odpowiednią moc, by zasilić nawet większe liczby głośników zewnętrznych. Całość cech składa się na idealne nagłośnienie orlika lub szkolnego boiska sportowego!