Nagłośnienie orlika i boiska sportowego

W naszej ofercie znajdują się produkty, które fantastycznie sprawdzą się w nagłośnieniu orlików oraz boisk sportowych. Głośniki, które wchodzą w skład naszych propozycji, to modele dużej mocy i odpowiedniej dla otwartych terenów kierunkowości oraz walorach akustycznych. Jednocześnie, są one wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu idealna nadają się do nagłośnienia orlików i otwartych przestrzeni na terenie np. szkoły czy dużego kompleksu sportowego.

Wzmacniacze znajdujące się w naszej ofercie mają szeroką funkcjonalność, a także odpowiednią moc, by zasilić nawet większe liczby głośników zewnętrznych.

Zaprezentowane zestawy stanowią jedynie przykładowe propozycje nagłośnienia. Potrzebują Państwo indywidualnej oferty? Z przyjemnością pomożemy! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!Wszystkie zamieszczone zestawy są łatwe w montażu, a także intuicyjne w obsłudze. Ponadto, można je uzupełnić o mikrofon przewodowy lub bezprzewodowy. Polecamy również moduł audio JWS 11, który zapewni możliwość odtwarzania muzyki z internetu. Całość cech składa się na idealne nagłośnienie orlika lub szkolnego boiska sportowego!