Radiowęzeł szkolny

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w nagłaśnianiu szkół, dzięki czemu potrafimy dopasować odpowiednie rozwiązanie do każdego budżetu, przeznaczenia i zapotrzebowania. 

W naszej ofercie znajdziecie zestawy radiowęzłowe dla samych korytarzy szkolnych, korytarzy oraz sal lekcyjnych, a także rozwiązania na szkolne aule, sale gimnastyczne czy przyszkolne boiska (np. do prowadzenia zawodów sportowych lub apeli).

Wzmacniacze proponowane przez nas do nagłaśniania szkół umożliwiają stworzenie strefowej infrastruktury, dzięki czemu jedna centrala może dostarczać sygnał do wszystkich głośników lub do części, co sprzyja funkcjonalności i wygodzie korzystania z radiowęzła.

Pamiętajcie, że stale rozwijamy nasz wachlarz oferowanych produktów i usług, niemniej jeśli czujecie, że żadna z widocznych propozycji nie odpowiada Waszym wymaganiom - koniecznie zadzwońcie lub napiszcie! Nasi specjaliści zajmą się doborem odpowiednich urządzeń, wyceną, pomocą w zaprojektowaniu, dostarczeniem, a także przeprowadzeniem instalacji!