logo
Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Ostatnio oglądane
Znajdź nas na Facebooku
Dla instalatorów


Bezpieczne zakupy
Dexon sponsorem
VICTORII Września

Szybka dostawa
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Cmentarz w województwie lubuskim

Za pomocą naszego sprzętu nagłośniono:
cmentarz w województwie lubuskim
2015-04

Wykorzystany sprzęt do nagłośnienia:

"Dlaczego wybrałem głośnik SC 50 AH firmy DEXON?
Wyboru dokonałem po wielu próbach kilku typów głośników różnych firm. Ponieważ nie byłem zadowolony z jakości dźwięku, zakupiłem jeden głośnik SC 50 AH do testów porównawczych. Sprawdziliśmy zasięg, pokrycie dźwiękiem w poziomie i pionie umieszczając głośnik na różnych wysokościach. Seria prób i porównań jakości dźwięku sprawiły, że ten typ okazał się najbardziej odpowiedni do tego typu projektu. W porównaniu do innych głośników cena Dexona była wyższa od pozostałych, ale uzyskana jakość dźwięku i satysfakcjonująca cena zakupu nie pozostawiała wątpliwości. System wykonałem w miesiącu kwietniu bieżącego roku. Nagłośnienie charakteryzujące się „przyjemnym dźwiękiem dla ucha” zwróciło uwagę, stąd też, obecnie na etapie projektowania jest kolejny tego typu obiekt."

Marek z lubuskiegoW przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt z handlowcem pod nr telefonu: 61 43 89 116, 61 43 89 123 lub 692 412 982.
Nagłośnienia, głośniki: niskotonowe, wysokotonowe, szerokopasmowe, systemy nagłośnieniowe, głośniki tubowe, mikrofony pojemnościowe.
Data Ostatniej Aktualizacji: 2019-02-08
Licznik odwiedzin: 10566785
© Dexon Poland. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.