logo
Kategorie
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Ostatnio oglądane
Znajdź nas na Facebooku
Dla instalatorów


Bezpieczne zakupy
Dexon sponsorem
UKS KT "Orzeł" Września

Dexon sponsorem
VICTORII Września

Szybka dostawa
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Nasze nagłośnienia.
Pokaż jak używasz naszych produktów, a otrzymasz prezent!
Drodzy klienci i fani produktów Dexon.
Chcemy rozszerzyć swoją bazę danych z informacją o miejscach użytkowania naszych wyrobów. Interesuje nas jak nasi klienci używają naszych produktów oraz czy są z nich zadowoleni. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować ciekawą akcję. 

Czego oczekujemy?
Wyślij do nas e-mail, który zawiera dołączone zdjęcia z naszymi wyrobami. W wiadomości może być niemal wszystko np. zestawy domowe, nagłośnienie: dyskoteki, sklepu, restauracji, szkoły, boiska, urzędu, zakładu pracy itp. Pokazane produkty nie powinny być starsze niż trzy lata.
 
Co powinna zawierać wiadomość?
Wyślij wiadomość na adres: sklep@dexon.pl dołącz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości w formacie JPEG i opis miejsca instalacji oraz opinie o naszym produkcie. W wiadomości prosimy o podanie danych kontaktowych oraz oświadczenia:
"Niniejszym oświadczam, że jestem autorem zdjęć lub mam do nich pełne prawa autorskie i wyrażam zgodę na bezpłatną publikację zdjęć na stronie internetowej: www.dexon.pl."

Co będzie się dziać zanim otrzymasz prezent?
Po otrzymaniu wiadmości przeprowadzimy weryfikację, jeżeli zawiera wszystko, czego oczekujemy otrzymasz prezent. A zdjęcia wraz z opisem zostaną umieszczone na stronie www.dexon.pl w dziale nagłośnienia.Prezent wyślemy po wcześniejszym powiadomieniu e-mail.
 
Podsumowując ...
Pokaż jak wykorzystujesz produkty Dexon, a otrzymasz prezent. Teraz czekamy na wasze zgłoszenia.


Rekomendacje
W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt z handlowcem pod nr telefonu: 61 43 89 116, 61 43 89 123 lub 692 412 982.
Nagłośnienia, głośniki: niskotonowe, wysokotonowe, szerokopasmowe, systemy nagłośnieniowe, głośniki tubowe, mikrofony pojemnościowe.
Data Ostatniej Aktualizacji: 2019-06-24
Licznik odwiedzin: 11497203
© Dexon Poland. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.