Bezprzewodowe systemy konferencyjne

Spotkania biznesowe, debaty naukowe, posiedzenia zarządów - pewne zgromadzenia wymagają odpowiedniego nagłośnienia. Proponujemy bezprzewodowe systemy konferencyjne, które ułatwią komunikację uczestników dyskusji, zadbają o wyraźny przekaz dźwiękowy i możliwość korzystania z nieograniczonej liczby mikrofonów pulpitowych.

Bezprzewodowe systemy konferencyjne, w zależności od modelu, działają w połączeniu z jednym lub wieloma odbiornikami, niezależnie od liczby podłączonych mikrofonów. To niezwykle ułatwia zarządzanie ustawieniami oraz przyspiesza techniczne przygotowanie sali konferencyjnej do spotkania w większym gronie. Mobilność i łatwość w instalacji to niezaprzeczalne atuty urządzenia.Jeden odbiornik, niezliczona liczba mikrofonów - jakie atuty ma system bezprzewodowy?

W systemach oferowanych przez naszą firmę istnieje możliwość ustawienia stanowiska przewodniczącego obrad, który ma prawo wyłączyć mikrofony osób wypowiadających się w danym momencie. Dzięki temu zarządzający spotkaniem posiada wachlarz opcji moderacji zebrania.

Urządzenia pozwalają stworzyć do czterech stanowisk dla moderatorów, co ułatwia grupowe dyskusje. W asortymencie mamy również mównicę oraz zestaw z mikrofonami bezprzewodowymi. Istnieje możliwość zakupu mikrofonów pulpitowych, doręcznych i klapowych/nagłownych.

Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie nagłośnienie podczas wydarzenia, a także jego sprawny przebieg. Z tego względu dostarczamy sprawdzone rozwiązania, takie jak bezprzewodowe systemy konferencyjne. W zależności od modelu działają one w połączeniu z jednym lub wieloma odbiornikami, niezależnie od liczby podłączonych mikrofonów. To ułatwia zarządzanie ustawieniami oraz przyspiesza techniczne przygotowanie sali konferencyjnej do spotkania w większym gronie.

Poza tym decydując się na zakup takiego systemu, można liczyć na łatwą instalację, co jest niezaprzeczalnym atutem. Bezprzewodowe nagłośnienie konferencyjne zapewnia również wysoką jakość dźwięku w sali, co umożliwia przeprowadzenie wydarzenia bez zakłóceń.

 

Bezprzewodowy system konferencyjny – możliwości przewodniczącego wydarzenia

We wszystkich systemach oferowanych przez naszą firmę istnieje możliwość ustawienia stanowiska przewodniczącego obrad, który ma prawo wyłączyć mikrofony osób wypowiadających się w danym momencie. Dzięki temu zarządzający spotkaniem posiada wachlarz opcji moderacji zebrania.

Bezprzewodowe urządzenia pozwalają stworzyć do czterech stanowisk dla moderatorów, co ułatwia grupowe dyskusje.

 

Bezprzewodowy system konferencyjny – różne tryby pracy

Dostępny u nas bezprzewodowy system konferencyjny WA 520RC, oferuje trzy przydatne tryby pracy takie jak:

  • FIFO (First In First Out), który umożliwia wypowiedzi czterech delegatów w jednym czasie. W takim przypadku kolejnemu włączanemu mikrofonowi zostaje nadana taka samą częstotliwość, jak temu, który był pierwszy. Warto wiedzieć, że delegat nie może przejąć częstotliwości przewodniczącego.
  • Ograniczenie mówiących, które pozwala uniknąć przerywania wypowiedzi podczas spotkania w sali. Ten tryb zakłada zmniejszenie liczby mikrofonów działających w jednym czasie. W takiej sytuacji głos może należeć np. do przewodniczącego i jednego delegata.
  • Tylko przewodniczący, czyli tryb pracy, w którym częstotliwość nadana jest wyłącznie osobie z mikrofonem przewodniczącego. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się np. gdy plan spotkania zakłada przedstawienie prezentacji przez jedną osobę, a dyskusja nie została jeszcze rozpoczęta.

 

Bezprzewodowe nagłośnienie do sali konferencyjnej dopasowane do potrzeb

W sklepie znajduje się szeroki asortyment, który pozwala dopasować bezprzewodowe nagłośnienie do sali konferencyjnej do liczby uczestników wydarzenia, jego charakteru, a także innych czynników. Mamy systemy idealne do wykorzystania podczas zebrań administracji publicznej.

Można tu znaleźć także urządzenia, które najlepiej sprawdzą się na mniejsze wydarzenia, gdzie wystarczy niewielki bezprzewodowy zestaw, aby zachować dobre nagłośnienie i sprawną komunikację. Dodatkowo w asortymencie znajdują się mikrofony pulpitowe, doręczne oraz klapowe/nagłowne.

 

Dodatkowe wyposażenie na wydarzenia

Zadbaliśmy o kompleksowe wyposażenie, które ułatwi organizację spotkań lub usprawni ich przebieg. Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie nagłośnienie czy oświetlenie, ale również wiele innych aspektów. Z tego względu oferujemy m.in. mównicę z systemem konferencyjnym polecaną do małych sal, która dzięki podświetlanemu pulpitowi ułatwi odczytanie przemówienia. Poza tym polepszy nagłośnienie i wyeksponuje prelegenta, co może pomóc w przyciągnięciu uwagi słuchaczy.

Znaleźć można również walizkę transportową do przewożenia i przechowywania pulpitów mikrofonowych. Dzięki niej sprzęt będzie odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem, a lekki materiał, z którego wykonana jest walizka, umożliwi jej łatwe przenoszenie.

 

Inwestycja w sprawdzone i cenione rozwiązania

Bezprzewodowe nagłośnienie sal konferencyjnych, a także inne urządzenia dostępne w naszym asortymencie, zostały już docenione przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą systemów znajdujących się w naszym sklepie. Zachęcamy również do kontaktu w razie ewentualnych pytań i wątpliwości.