Mikrofony bezprzewodowe

Mikrofony bezprzewodowe to nieodłączny element konferencji, dużych wydarzeń sportowych, szkolnych czy imprez plenerowych. Pozwalają na swobodną i wyraźną komunikację bez konieczności uważania na okablowanie. W zależności od typu urządzenia, jest on przypięty do ubrania, przymocowany do twarzy lub trzymany w ręce. Który model będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie?Mikrofony pulpitowe jako bezprzewodowy system komunikacji

Oferowane przez nas urządzenia bezprzewodowe działają na częstotliwości wybranej spośród 100 kanałów. Istnieje możliwość zsynchronizowania go z odbiornikiem za pomocą podczerwieni. Niweluje szum, sprawiając, że dźwięki są bardziej zrozumiałe dla słuchaczy. Wszystkie proponowane urządzenia posiadają oczywiście certyfikaty CE.

Mikrofon bezprzewodowy w naszym sklepie dostępny jest w zestawach zawierających odbiornik, mikroporty oraz warianty klapowe i nagłowne. Ciekawym rozwiązaniem są mikrofony pulpitowe, które sprawdzają się podczas konferencji lub zebrań z dużą liczbą uczestników. Dają możliwość przydzielania i odbierania głosu, co ułatwia zarządzanie obradami i prowadzenie dyskusji.