Przewodowe systemy konferencyjne

Zebrania administracji publicznej, spotkania biznesowe oraz podobne wydarzenia, wymagają sprawnej komunikacji uczestników i doskonałego nagłośnienia w sali. W naszej firmie bardzo dobrze o tym wiemy i już od wielu lat dostarczamy sprawdzone przewodowe systemy konferencyjne, które zdobyły uznanie Klientów. Wyróżniają się one m.in. tym, że są bardzo intuicyjne w obsłudze, więc zapewniają sprawny przebieg wydarzenia. Poza tym pozwalają uzyskać dobre nagłośnienie w sali i wyraźny przekaz dźwiękowy. Warto również wiedzieć, że dzięki okablowaniu, nie trzeba zajmować się parowaniem mikrofonów.


Przewodowy system konferencyjny sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie nie da się wdrożyć rozwiązań bezprzewodowych. Może to wynikać np. z ograniczeń technicznych czy proceduralnych. Choć z reguły okablowanie kojarzone jest z długimi przygotowaniami technicznymi sali konferencyjnej, proponowane przez nas systemy są mobilne, a także proste do instalacji i złożenia. Gwarantujemy, że cała praca przebiegnie sprawnie i szybko, a nagłośnienie podczas spotkania będzie na doskonałym poziomie.Przewodowe nagłośnienie konferencyjne dopasowane do potrzeb

Dobrze wiemy o tym, że zarówno małe, jak i duże wydarzenia wymagają dobrej organizacji, która pozwoli przeprowadzić je bez zakłóceń. Bardzo istotne jest także właściwe nagłośnienie w salach konferencyjnych, które umożliwi uczestnikom wzajemnie usłyszenie się oraz ewentualny odbiór wydarzenia przez widownię. Ważne są także funkcje, które usprawniają
moderowanie dyskusji.

W naszym asortymencie znajduje się przewodowe nagłośnienie do sal konferencyjnych, które zapewni wysoką jakość dźwięku podczas wydarzenia. Poza tym wszystkie systemy, które są u nas dostępne, umożliwiają ustawienie stanowiska przewodniczącego.

Przewodowy system konferencyjny – wiele trybów pracy

W naszej ofercie znaleźć można m.in. przewodowy system konferencyjny WA 500RC. To rozwiązanie, które ma wiele atutów, a także kilka niezwykle przydatnych trybów pracy. Wśród nich mamy:

■ FIFO (First In First Out), czyli w sytuacji, w której wypowiada się do sześciu delegatów w tym samym czasie, każdy kolejny mikrofon otrzymuje głos w miejsce tego, który włączył się jako pierwszy. Warto jednak pamiętać o tym, że delegat nie może przejąć częstotliwości przewodniczącego spotkania.

■ LIFO (Last In First Out), czyli tryb pracy, który działa podobnie jak FIFO. Różnica polega jednak na tym, że kolejny włączony mikrofon, otrzymuje głos w miejsce ostatniego. Tutaj również należy pamiętać o tym, że delegat
nie odbiera częstotliwości przewodniczącego.

■ Ograniczenie mówiących, czyli tryb, w którym w tym samym czasie mówi do 6 delegatów i żaden kolejny nie może zabrać głosu. Taka funkcja pozwala zapanować nad przebiegiem spotkania oraz uniknąć chaosu i przerywania wypowiedzi przez uczestników. Można również ograniczyć liczbę osób wypowiadających się do przewodniczącego i jednego delegata.

■ Tryb wolny, który pozwala ustawić konkretną liczbę mikrofonów aktywnych w jednym czasie. Domyślnie znajduje się tam „N”, co oznacza ich nieograniczoną liczbę.

■ Tylko przewodniczący, czyli tryb pracy, w którym głos może zabrać wyłącznie ta osoba, która ma mikrofon przewodniczącego. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane np. wtedy, gdy jedna osoba ma przedstawić raport lub prezentację, a dyskusja jeszcze się nie rozpoczęła.

■ Prośba o udzielenie głosu, czyli tryb pracy w przewodowym systemie konferencyjnym, w którym poprzez aktywację mikrofonu, delegat prosi o udzielenie głosu przez przewodniczącego spotkania.

Rozwiązania chętnie wybierane przez Klientów

Przewodowe nagłośnienie do sali konferencyjnej oraz inne systemy znajdujące się w naszej ofercie, zdobyły już uznanie zarówno dużych, rozpoznawalnych firm, jak i tych mniejszych. Inwestycja w sprawdzony, przewodowy sprzęt wysokiej jakości do nagłośnienia pozwoli z łatwością i w sprawny sposób zorganizować spotkanie biznesowe w sali, zebranie administracji publicznej, posiedzenie zarządu, a także wiele innych wydarzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z systemami dostępnymi w naszej ofercie. Zachęcamy także do kontaktu w razie pytań oraz wątpliwości. Z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy wybrać przewodowe nagłośnienie konferencyjne do sal i nie tylko.