Interkomy kasowe

Interkomy kasowe zapewniają bezpieczną, higieniczną komunikację w okienkach kasowych, bankach, sklepach, administracji publicznej, recepcjach etc. Wszystkie proponowane modele interkomów kasowych charakteryzują się prostym montażem oraz intuicyjną obsługą.

W naszej ofercie znajdziecie interkomy kasowe m.in. marki P2, Dexon oraz Rondson.Szybko, higienicznie, wyraźnie i bez konieczności odchodzenia od stanowiska. Interkomy ułatwiają porozumiewanie się pracowników na dużych przestrzeniach. Są wykorzystywane w sklepach, galeriach handlowych czy barach, a także w organach administracyjnych.

Łatwiejsza, wyraźniejsza i bardziej higieniczna rozmowa – zadbaj o komunikację

Interkomy ułatwiają pracę również w placówkach opieki medycznej. Często można je spotkać w recepcjach przychodni lub szpitala. Prosta budowa - głośnik, mikrofon i łącząca elementy jednostka centralna, nie zabierają dużo przestrzeni w stanowiskach pracy.

Warto zaznaczyć, że w asortymencie posiadamy interkomy z dwoma mikrofonami. Z jednego może korzystać pracowników danej placówki, z drugiego – jej gość. Ułatwia to komunikację i, co istotne w czasach ryzyka pandemii, utrzymanie dystansu między rozmówcami w organach administracji publicznej czy medycznych. Co ciekawe, do wybranych urządzeń można podłączyć mechanizm nagrywający.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.