Wesołych Świąt

Szanowni Klienci,

w okresie światęczno-noworocznym pracujemy wedle następującego harmonogramu:
- 23 grudnia 9:00-15:00
- 24,25,26 grudnia nie pracujemy
- 27 grudnia 10:00-15:00
- 30 grudnia 9:00-15:00
- 31 grudnia nie pracujemy

Czytaj dalej

16 sierpnia (piątek) biuro nieczynne

Szanowni Klienci,

informujemy, że w piątek 16 sierpnia nasze biuro przy ulicy Koszarowej 20 we Wrześni będzie nieczynne. Tego dnia nie będzie możliwy odbiór osobisty, a także nie będą realizowane wysyłki towaru.

Zapraszamy do składania zamówień poprzez stronę internetową lub e-mail.

Życzymy wszystkim udanego weekendu,

zespół Dexon Poland

Czytaj dalej

21 czerwca (piątek) sklep będzie nieczynny

Szanowni Klienci,

informujemy, że w piątek 21 czerwca nasze biuro przy ulicy Koszarowej 20 we Wrześni będzie nieczynne. Tego dnia nie będzie możliwy odbiór osobisty, a także nie będą realizowane wysyłki towaru.

Zapraszamy do składania zamówień poprzez stronę internetową lub e-mail.

Życzymy wszystkim udanego weekendu!

Czytaj dalej

2 maja (czwartek) sklep będzie nieczynny

Szanowni Klienci,

Informujemy, że w czwartek 2 maja nasz sklep przy ulicy Koszarowej 20 we Wrześni będzie nieczynny. Tego dnia nie będzie możliwy odbiór osobisty, a także nie będą realizowane wysyłki towaru.

Zapraszamy do składania zamówień poprzez sklep internetowy oraz e-mail.

Życzymy wszystkim udanego weekendu majowego!

Czytaj dalej

Dexon Poland na targach Budma

 
W dniach od 12 do 15 lutego na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Budma -
największe targi budowlane w Polsce. 
 
Z przyjemnością informujemy, że jednym z wystawców będzie Dexon Poland!
 
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (pawilon 7, stoisko 36), gdzie będzie można zobaczyć na żywo: 
- wszystkie głośniki z serii RP 
- wszystkie modele odtwarzaczy ściennych MRP 
- wzmacniacze JPM 
 
Czyli to, co niezbędne do nagłośnienia domu, sauny, łazienki, restauracji itd.
 
Do zobaczenia na BUDMIE!

ps. Tych, którzy nie będą mogli nas odwiedzić, zapraszamy na naszą relację na Facebooku!

Czytaj dalej

Mównica z systemem konferencyjnym.

Aktywna mównica z wbudowanym odbiornikiem bezprzewodowym oraz 8 mikrofonami konferencyjnymi i mikrofonem na gęsiej szyi oraz podświetlanym pulpitem.
Polecamy jako kompleksowe nagłośnienie do małych sal konferencyjnych.

Czytaj dalej

Zestaw konferencyjny WA 510RC + PA 120 + RPT 80x80 z pulpitem przewodniczącego.

Zestaw konferencyjny składający się z 8 bezprzewodowych mikrofonów stołowych w tym 1 mikrofonu przewodniczącego umożliwiającego wyciszenie pozostałych mikrofonów i źródeł dźwięku wraz z odbiornikiem oraz wzmacniacza 120 W i 10 głośników sufitowych. Do wzmacniacza można podłączyć komputer, tablet i rejestrator. Zestaw przeznaczony do nagłośnienia sal konferencyjnych.
Przykładowy zestaw można rozbudowywać kolejnymi systemami WA 510RC. Wzmacniacz 120 W może być zastąpiony modelem PA 240 o mocy 240 W.
W odróżnieniu od oferowanych również systemów z funkcją przewodniczącego nie jest wymagane ciągłe mówienie do mikrofonu prowadzącego, aby wyciszyć pozostałe mikrofony. W tym rozwiązaniu wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk. Przewodniczący może bez przeszkód mówić do swojego mikrofonu. Wyciszenie działa przy włączonym jak również wyłączonym mikrofonie przewodniczącego.

Czytaj dalej

Bezprzewodowe systemy dla przewodników i tłumaczy.

Nowe bezprzewodowe systemy przenośne składające się z nadajnika audio oraz zestawu odbiorników, które doskonale nadają się do organizacji konferencji międzynarodowych wymagających obsługi wielu języków jak również do oprowadzania po malowniczych miejscach grup turystycznych. W przypadku korzystania z tych systemów, przewodnik może w łatwy i wygodny sposób zaprezentować zwiedzającym aktualnie odwiedzane miejsce za pomocą bezprzewodowego sygnału głosowego bez zakłóceń ze strony innych grup. Polecamy również do oprowadzania po fabrykach i halach. Uzupełnieniem zestawów są dostępne walizki do przechwowyania i ładowarki.

WA 610 WA 620 WA 630

Czytaj dalej

Nowy odtwarzacz ścienny MRP 2205.

Kompaktowy odtwarzacz ze wzmacniaczem do montażu w ścianie. Wbudowany wzmacniacz stereo klasy D o mocy 2 x 20 W wraz z odtwarzaczem MP3 z kart pamięci microSD, odtwarzanie poprzez łączność Bluetooth z telefonu, smartfonu lub tabletu, uzupełnieniem jest wejście Line do podłączenia dodatkowych źródeł sygnału, wyjście liniowe do wzmacniacza mocy lub subwoofera aktywnego oraz możliwość automatycznego odtwarzania wg. harmonogramu jak również praca w sieci WiFi i LAN, przez którą za pomocą darmowej aplikacji można sterować przy pomocy smartfonu. Odtwarzacz pracuje na systemie Android co pozwala na instalację dodatkowych aplikacji. Niewielkie wymiary i eleganckie wzornictwo z błyszczącym wykończeniem i podświetlanym kolorowym wyświetlaczem z ekranem dotykowym pozwalają łatwo wkomponować urządzenie w wystrój mieszkań, pomieszczeń biurowych, hotelowych, restauracji itp. Odtwarzacz współpracuje z głośnikami o impedancji 8 ohm. Można wykorzystać szeroką gamę głośników: sufitowych, naściennych lub niewielkie kolumny głośnikowe.
MRP 2205
MRP 2205

Czytaj dalej

1 grudnia Dzień Darmowej Dostawy w naszym sklepie internetowym.

Dzień Darmowej Dostawy

Wszystkie zamówienia powyżej 20 zł brutto
1 grudnia wysyłamy za darmo!


Niezależnie od sposobu płatności czy metody dostawy!

Dla wszystkich* zamówień złożonych dnia 1 grudnia 2015 roku od godziny 00:01 do 1 grudnia 2015 roku do godziny 23:59 niezależnie od metody płatności, rodzaju dostawy koszt dostawy na terenie Polski wynosi 0 zł.
*Minimalna wartość zamówienia 20 zł brutto.

Czytaj dalej

Nowe zestawy do nagłośnienia samochodów i przyczep reklamowych.

Zestawy do nagłośnienia samochodów reklamowych, składające się z 2 głośników tubowych oraz wzmacniacza zasilanego napięciem 12 V z instalacji samochodowej. Zestawy można dodatkowo uzupełnić w mikrofon przewodowy lub bezprzewodowy. W komplecie przewód zasilający z wtyczką do zapalniczki oraz przewód głośnikowy.

Czytaj dalej

Produkty gratisowe.

Już dla zamówień powyżej 20 zł brutto możesz otrzymać produkt gratisowy, wystarczy w koszyku zamówienia wybrać odpowiedni wyrób. Liczba dostępnych produktów zależy od wartości składanego zamówienia.

Czytaj dalej

Odtwarzacz ścienny MRP 2170.

Kompaktowy odtwarzacz ze wzmacniaczem do montażu w ścianie. Wbudowany wzmacniacz stereo klasy D o mocy 2 x 17 W oraz odtwarzacz MP3 - USB pendrive i kart pamięci microSD, odtwarzanie poprzez Bluetooth ze smartfonu lub tabletu, uzupełnieniem jest wbudowany tuner radiowy. Dodatkowo urządzenie posiada 2 wejścia sygnału. W zestawie jest pilot na podczerwień. Wbudowany harmonogram pozwala na zapisanie 2 planów automatycznego właczenia i wyłączenia urządzenia o określonym czasie. Niewielkie wymiary pozwalają łatwo wkomponować urządzenie w wystrój mieszkań, pomieszczeń biurowych, hotelowych, restauracji itp. Bardzo prosty montaż urządzenia wystarczy podłączyć tylko zasilanie 230 V i głośniki. Odtwarzacz współpracuje z głośnikami o impedancji 4 lub 8 ohm. Można wykorzystać szeroką gamę głośników: sufitowych, naściennych lub niewielkie kolumny głośnikowe.

Czytaj dalej

Zestawy głośnikowe Largo.

Largo

Largo

O nowej serii kolumn Largo możemy śmiało powiedzieć, że w swoim przedziale cenowym są niezrównane pod względem konstrukcji jak i jakości odtwarzanego dźwięku. Z doświadczenia wiemy, że mogą rywalizować z dużo droższymi zestawami innych producentów.

Czytaj dalej

Zestawy głośników sufitowych z Bluetooth.

RP122A + RP122 | RP91A + RP91 | RP81x111A + RP81x111 | RP81x81A + RP81x81

Nie ma nic łatwiejszego, jak zamontować dwa głośniki sufitowe, jeden z nich podłączony do zasilacza sieciowego, głośniki połączone między sobą i odtwarzanie muzyki przez Bluetooth. Instalacja jest naprawdę bardzo prosta. I to, co jest zaletą, nie ma potrzeby jakiegokolwiek innego wzmacniacza, żadnego odtwarzacza lub podłączenia do istniejącego sprzętu HiFi. Po prostu muzyka odtwarzana jest bezpośrednio ze smartfona, tabletu lub laptopa za pośrednictwem połączenia Bluetooth.

Czytaj dalej

Zestaw konferencyjny.

WA 510RC + MRP 2400

Zestaw konferencyjny składający się z 8 bezprzewodowych mikrofonów stołowych z odbiornikiem oraz wzmacniacza do zabudowy wraz z 4 głośnikami sufitowymi. Głośniki sufitowe mogą być zastąpione zestawami naściennymi np. SP 412, 512 lub kolumnami na statywach np. BC 800. Do wzmacniacza można podłączyć komputer, tablet i rejestrator. Zestaw przeznaczony do nagłośnienia sal konferncyjnych.

Czytaj dalej

System multiroom.

MRS 1160

MRS 1160 to kompletne rozwiązanie multiroom dla domów, mieszkań, biur i pensjonatów. Umożliwia nagłośnienie 4 stereofonicznych stref wysokiej jakości dźwiękiem HiFi z 7 kanałami muzycznymi. System zawiera źródła sygnału - DVD, USB - MP3, tuner AM / FM i odbiornik Bluetooth. Ponadto  można wybierać zewnętrzne źródła TV / SAT / AUX, które mogą  być sterowane za pomocą pilotów. Sterowanie całości odbywa się za pomocą paneli ściennych z LCD lub aplikacji w smartfonie.

Czytaj dalej

Bezprzewodowa transmisja sygnału.

Urządzenia serii WA 800Rx służą do bezprzewodowej transmisji dźwięku w wysokiej jakości. W skład urządzeń wchodzą: nadajnik z wejściem USB (WA 800RA) lub z wejściem liniowym (WA 800RB) i odbiornik (WA 800RC). Szyfrowana transmisja WiFi odbywa się w paśmie 2,4 GHz. Bezprzewodowy przekaz dźwięku znajduje różnorodne zastosowania np.: bezprzewodowe podłączenia subwoofera w domu, podłączenie laptopa do lokalnego systemu nagłośnienia w sali konferencyjnej, przekaz sygnału pomiędzy budynkami (szkół, urzędów) i wszędzie tam gdzie instalacja przewodów jest nie możliwa lub trudno wykonalna.

WA 800RA
nadajnik WiFi z wejściem USB
WA 800RB
nadajnik WiFi z wejściem liniowym

WA 800RC
odbiornik WiFi z wyjściem liniowym

Czytaj dalej

Bezprzewodowy system konferencyjny.

WA 510RC

Bezprzewodowy system konferencyjny WA 510RC składa się z odbiornika i ośmiu stołowych mikrofonów bezprzewodowych pracujących w paśmie UHF. Bezprzewodowe mikrofony umożliwiają bardzo szybkie uruchomienie, nie jest konieczne podłączanie przewodami stanowisk co czyni go bardzo mobilnym i umożliwia pracę w miejscach gdzie nie ma możliwości pracy zestawu przewodowego.

Czytaj dalej

Wzmacniacz JPA 1600.

JPA 1600 - centrala 6 strefowa z odtwarzaczem MP3 - USB/SD i tunerem.


Wzmacniacz JPA 1600 został specjalnie zaprojektowany do zastosowań w standardowych instalacjach radiowezłowych. Zróżnicowane wyjścia głośnikowe pozwalają na podłączenie głośników w wielu kombinacjach. Głośniki mogą być połączone w sześciu strefach każda o mocy 100 W RMS z niezależnie regulowaną głośnością. Do wzmacniacza podłączać można mikrofony oraz urządzenia z wyjściami liniowymi. Sygnały z poszczególnych wejść mogą być między sobą miksowane oraz mogą być niezależnie wysłane do wybranych stref. Monitorowanie sygnału z poszczególnych stref może się odbywać za pomocą słuchawek

Czytaj dalej

Nowe mikrofony bezprzewodowe serii MBC.

MBC 830 - mikrofon do ręki.
MBC 930 - mikrofon nagłowny, klapowy z mikroportem.
Jego zaletą jest wysokiej jakości transmisja sygnału, którą dopełnia wkładka dynamiczna (mikrofon doręczny) oraz dopracowane układy nadajnika i odbiornika. Zawiera kompresor, ekspander, 2 bramki szumów oraz możliwość wyboru częstotliwości z pośród 160 kanałów. Zapobiega to problemom z wyborem częstotliwości, łatwe parowanie odbiornika z nadajnikiem za pomocą podczerwieni. Mikrofon pracuje w paśmie UHF 650 - 675 MHz, true diversity, a całą pracę kontroluje mikroprocesor. Odbiornik mikrofonu jest komfortowo wyposażony w przejrzyste menu wyświetlane na ekranie LCD jak również na małych wyświetlaczach LCD umieszczonych w nadajnikach. Uzupełnieniem jest wyciszenie mikrofonu, skanowanie całego pasma, cyfrowa regulacja głośności, squelch, wskaźnik napięcia baterii oraz poziomu sygnału na wskaźniku LED. Mikrofony posiadają certyfikat CE i spełniają wymagania URTiP.

 

MBC 830

MBC 930

 

Czytaj dalej

Odtwarzacz ścienny.

Kompaktowy odtwarzacz ze wzmacniaczem do montażu w ścianie. Wbudowany wzmacniacz stereo klasy D o mocy 2 x 15 W oraz odtwarzacz MP3 - USB pendrive lub odtwarzanie poprzez łączność Bluetooth ze smartfonu lub tabletu, uzupełnieniem jest wbudowany tuner radiowy. W zestawie jest pilot na podczerwień. Niewielkie wymiary i estetyczne wykonanie pozwalają łatwo wkomponować urządzenie w wystrój mieszkań, pomieszczeń biurowych, hotelowych, restauracji itp. Bardzo prosty montaż urządzenia wystarczy podłączyć tylko zasilanie 230 V i głośniki. Odtwarzacz współpracuje z głośnikami o impedancji 4 lub 8 ohm. Można wykorzystać szeroką gamę głośników: sufitowych, naściennych lub niewielkie kolumny głośnikowe.

 

Czytaj dalej

Bezprzewodowy system dla przewodników i tłumaczy.

Bezprzewodowy system dla przewodników składa się z nadajnika lub nadajników z mikrofonem i kilku odbiorników ze słuchawkami. Ilość odbiorników dobieramy w zależności od zakładanej ilości słuchaczy. Najczęściej stosowany jest jeden nadajnik, jednak w przypadku tłumaczeń wielojęzycznych dla każdej grupy językowej należy zastosować oddzielny nadajnik. Na odbiorniku należy wybrać odpowiedni kanał pracy. System umożliwia pracę w 16 kanałach co umożliwia obsługę do 16 grup wycieczek lub tłumaczenie i przekazywanie w 16 językach równocześnie.

 

WA 600RB

WA 600RC

WA 600RU

WA 600RB

WA 600RC

WA 600RU

Czytaj dalej

Nowy odtwarzacz ścienny.

Kompaktowy odtwarzacz ze wzmacniaczem do montażu w ścianie. Wbudowany wzmacniacz stereo klasy D o mocy 2 x 20 W wraz z odtwarzaczem MP3 - USB pendrive i kart pamięci microSD, odtwarzanie poprzez łączność Bluetooth z telefonu, smartfonu lub tabletu, uzupełnieniem jest wbudowany tuner radiowy i wejście AUX do dodatkowych źródeł sygnału, wyjście na subwoofer aktywny, możliwość automatycznego odtwarzania wg. harmonogramu jak również praca w sieci LAN, przez którą za pomocą darmowej aplikacji można sterować przy pomocy smartfonu. Niewielkie wymiary i eleganckie wzornictwo z błyszczącym wykończeniem i podświetlanym kolorowym wyświetlaczem z ekranem dotykowym pozwalają łatwo wkomponować urządzenie w wystrój mieszkań, pomieszczeń biurowych, hotelowych, restauracji itp. Odtwarzacz współpracuje z głośnikami o impedancji  8 ohm. Można wykorzystać szeroką gamę głośników: sufitowych, naściennych lub niewielkie kolumny głośnikowe.

Czytaj dalej