Mikrofony bezprzewodowe

W naszej ofercie znajdziecie mikrofony bezprzewodowe o wysokiej jakości wykonania i dużym zasięgu pracy. Współpracują z systemami nagłośnieniowymi, rejestratorami audio-video, a także dają możliwość przesyłu sygnału do komputera. W zależności od potrzeb i przeznaczenia, posiadamy zestawy z mikrofonami doręcznymi, nagłownymi, klapowymi czy pulpitowymi.

Z naszymi mikrofonami bezprzewodowymi bez problemu poprowadzisz wykład, zajęcia fitness, spotkanie biznesowe, imprezę okolicznościową, prezentację i wiele, wiele innych.Pośród bogatego asortymentu sprzętu znajdą Państwo profesjonalne mikrofony bezprzewodowe, które idealnie sprawdzą się do prowadzenia wszelkiego rodzaju wydarzeń: sportowych, biznesowych, naukowych i wielu innych. Dzięki szerokiemu wyborowi mogą Państwo wybrać wyposażenie, które najlepiej sprawdzi się w Państwa przestrzeni. Oferujemy zarówno bezprzewodowe urządzenia doręczne, które są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań, jak i nowoczesne systemy nagłowne, gwarantujące maksimum wygody podczas prowadzonego spotkania. Proponujemy także profesjonalne zestawy wyposażone w system konferencyjny z urządzeniami doręcznymi, nagłownymi, pulpitowymi lub klapowymi.

Każde z proponowanych rozwiązań cechuje się innymi parametrami pracy, dopasowanymi do potrzeb i możliwości Państwa przestrzeni – do wyboru mają Państwo różne właściwości zarówno odbiorników, jak i samych mikrofonów. Znajdą je Państwo klikając w wybrany model urządzenia i przechodząc do zakładki Opis oraz Specyfikacja. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego wyposażenia, które pozwoli w wygodny sposób poprowadzić wszelkiego rodzaju wydarzenia zarówno w zamkniętych, jak i otwartych przestrzeniach.