Głośniki wodoodporne

Nasze głośniki wodoodporne idealnie sprawdzą się przy nagłaśnianiu saun, łazienek, spa, basenów i wszystkich pomieszczeń narażonych na podwyższony poziom wilgoci.

Każdy z oferowanych modeli posiada IP 55, co oznacza, że jest odporny na strugę wody laną na obudowę z dowolnej strony, dzięki czemu mamy pewność, że nawet w dłuższej perspektywie głośniki zachowają pełną sprawność.

Przy montażu głośników w saunie zalecamy mocowanie jak najniżej (np. pod siedzeniem).Komfort słuchania w każdych warunkach? Zadbaj o wysoką jakość dźwięku dzięki odpowiednim akcesoriom do standardowego odtwarzacza, telefonu lub komputera. Nasze głośniki wodoodporne mogą być z powodzeniem instalowane nie tylko w domowych łazienkach, ale również na basenach, termach czy w gabinetach SPA. Zadbają o muzyczną atmosferę wszędzie tam, gdzie woda i wilgoć.

Dwa typy nagłośnienia

Głośniki wodoodporne są dostępne w dwóch wersjach – sufitowej oraz naściennej. Niezależnie od typu urządzenia możesz być spokojny, gdy dojdzie do zamoczenia sprzętu. Obudowa poradzi sobie z wodą laną strumieniami. Ochroni delikatnie części i nie zakłóci odbioru. Polipropylenowa membrana gwarantuje wysoką jakość dźwięku, niezależnie od typu pomieszczenia. Głośniki wodoodporne są proste w instalacji. W przypadku montażu w saunie, zalecamy umieszczenie ich jak najniżej. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepszą lokalizacją będzie miejsce pod siedzeniami. Sprawdź dostępne modele i połącz relaks w wodzie ze słuchaniem ulubionej muzyki.