Mikrofon pulpitowy delegata przewodowego systemu konferencyjnego WA 500C

Przewodowy system konferencyjny marki P2 polecamy do obsługi wszelkiego rodzaju zebrań administracji publicznej, spotkań biznesowych etc.

Najtańsza dostawa od 0.00zł
Stan magazynowy: dostępny

799.00zł
Netto: 649.59zł
kpl.

Mikrofon pulpitowy delegata WA 500C jest podstawowym elementem przewodowego systemu konferencyjnego WA 500RC marki P2.

Dzięki rozwiązaniom technologicznym zaimplementowanym w tym systemie liczba obsługiwanych mikrofonów przez jeden odbiornik wynosi aż do 60 stanowisk.

Obecność tylko jednego odbiornika jeszcze bardziej ułatwia i tak już niezwykle intuicyjną obsługę przewodowego systemu konferencyjnego WA 500RC. Nie ma potrzeby parowania mikrofonów dzięki okablowaniu dołączonemu do zestawu. 

Przewodowe rozwiązanie w zakresie systemów konferencyjnych doskonale sprawdzi się tam, gdzie z przyczyn technicznych, proceduralnych lub innych nie ma możliwości zastosowania urządzeń bezprzewodowych.

Pomimo okablowania system konferencyjny WA 500RC jest mobilny i niezwykle prosty do złożenia oraz ponownej instalacji.

WA 500RC oferuje wiele trybów pracy, m.in. :

- FIFO (First In First Out) - gdy mówi jednocześnie do 6 delegatów (liczba jednocześnie aktywnych stanowisk może zostać wybrana z zakresu 1-6), wówczas kolejnemu włączonemu mikrofonowi zostanie udzielony głos w miejsce mikrofonu, który włączył się jako pierwszy. Wyjątkiem jest stanowisko przewodniczącego, którego delegat nie może pozbawić częstotliwości.

- LIFO (Last In First Out) - gdy mówi jednocześnie do 6 delegatów (liczba jednocześnie aktywnych stanowisk może zostać wybrana z zakresu 1-6), wówczas kolejnemu włączonemu mikrofonowi zostanie udzielony głos w miejsce mikrofonu, który włączył się jako ostatni. Wyjątkiem jest stanowisko przewodniczącego, którego delegat nie może pozbawić częstotliwości.

- Ograniczenie mówiących - gdy mówi jednocześnie do 6 delegatów (liczba jednocześnie aktywnych stanowisk może zostać wybrana z zakresu 1-6), wówczas kolejni uczestnicy nie mogą zabrać głosu. Jest to rozwiązanie niezwykle przydatne w sytuacjach, gdy porządek posiedzenia zakłada, że poza przewodniczącym może mówić np. tylko jedna osoba i inny delegat nie może jej zabrać głosu. Wówczas możemy ustawić ograniczenie mówiących do dwóch (przewodniczący i delegat).

Tryb wolny - na odbiorniku można ustawić maksymalną liczbę jednocześnie włączonych mikrofonów; domyślna liczba na odbiorniku to 'N', co oznacza nieograniczoną liczbę aktywnych urządzeń.

- Tylko przewodniczący - taki tryb pracy oznacza, że tylko osoba wyposażona w mikrofon przewodniczącego może zabrać głos. Sprzyja to zapobieganiu chaosu np. w sytuacji składania sprawozdania, raportu etc., kiedy głos zabiera jedna osoba, a dyskusja jeszcze nie została rozpoczęta.

- Prośba o udzielenie głosu - delegaci aktywując swoje mikrofony zgłaszają chęć zabrania głosu, który może zostać im udzielony przez osobę zasiadającą przy stanowisku przewodniczącego.

System WA 500RC pozwala także na podłączenie całej instalacji do komputera, dzięki czemu możemy w prosty sposób zarządzać funkcjonowaniem infrastruktury konferencyjnej z poziomu prostej w obsłudze aplikacji.

Do prawidłowego funkcjonowania bezprzewodowego systemu konferencyjnego WA 500RC niezbędne są odbiornik WA 500R oraz mikrofony WA 500C (delegat) i/lub WA 500P (przewodniczący).

mikrofon pulpitowy delegata:

 • panel dotykowy służący do obsługi stanowiska
 • dwa wbudowane w pulpit głośniki
 • świecący czerwony pierścień w główce mikrofonu sygnalizujący włączenie
 • wkładka pojemnościowa z charakterystyką kierunkową
 • odłączany mikrofon pojedynczo łamany o długości ok. 420 mm
 • gumowe nóżki zapobiegające ślizganiu się
 • pasmo przenoszenia mikrofonu 30 - 18 000 Hz
 • czułość mikrofonu - 45 dB (± 2 dB)/ 1 kHz
 • zasilanie DC 24V (zasilanie przez jednostkę centralną, tj. odbiornik)
 • osłona przeciwwietrzna w zestawie
 • złącze 8-pinowe
 • temperatura pracy - 10 - + 55 oC
 • wymiary podstawy 190 x 60 x 140 mm
 • waga 0,8 kg


Podobne produkty